KONTAKTUPPLYSNINGAR

Lokaltidningen Svedala
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Telefon: 010-206 45 20

 

Spridning & upplaga

Alla hushåll i Svedala kommun. Upplaga 8 450 exemplar.

Annonsmaterial

annons.svedala@lokaltidningen.se

Redaktion

E-post Svedalaredaktionen
redaktion.svedala@lokaltidningen.se

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 

KONTAKTUPPLYSNINGAR

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se
Reporter
Emma Brännman
010-206 47 21
emma.brannman@lokaltidningen.se
Säljledare
Anette Persson
010-206 46 78
anette.persson@lokaltidningen.se
 
Reporter
Svedala, Skurup
Hannes Tobiasson
010-206 47 24
hannes.tobiasson@lokaltidningen.se
 
Försäljningschef Skåne
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se
 
Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se
 
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Morgan Hansson
010-206 46 24
annons.svedala@lokaltidningen.se
 
 

Lokaltidningen Svedalas nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna tisdag och fredag