Annonsera/Kontakta oss

Spridning & upplaga
Alla hushåll i Svedala kommun. Upplaga 8 450 exemplar.

Annonsmaterial
annons.svedala@lokaltidningen.se

Redaktion
E-post Svedalaredaktionen
redaktion.svedala@lokaltidningen.se

 

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/



Kontaktupplysningar
Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se


Säljledare
Anette Persson
010-206 46 78
anette.persson@lokaltidningen.se


Försäljningschef Skåne
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se


Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Morgan Hansson
010-206 46 24
annons.svedala@lokaltidningen.se

Reporter
Emma Brännman
010-206 47 21
emma.brannman@lokaltidningen.se


Reporter
Svedala, Skurup
Hannes Tobiasson
010-206 47 24
hannes.tobiasson@lokaltidningen.se


Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Svedala
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Telefon: 010-206 45 20



Prislista
Startsidan just nu
Politiken
Mest lästa
Ekstra Bladet
Senaste nytt
Ekstra Bladet
Mest lästa